خبر   
رهنمودها   
بیانیه ها   
همایش ها   
برنامه ها   
مطالب مفید   
مهم   
سایت ها مراجع اعظام و مراکز شیعی   

 بهشتی به مصباح چه گفت؟ :
بخش‌هايي از نقد شهيد بهشتي به آيت‌الله مصباح‌يزدي: «من مکرر به جناب آقای مصباح هم گفته‌ام. گفته‌ام دوست عزیز، چرا این بحث‌هایی که احتیاج به رسیدگی بیشتر دارد، باید این‌طور مطرح شود؟ ...
 ادعاي عجیب رئيس سابق دولت :
شرق: <<عباس اميري فر>>، نزديک ترين روحاني به احمدي نژاد در دوره رياست جمهوري اش، حرف هاي درز كرده از يك جلسه به نقل از رئيس سابق دولت را تأييد كرده است. او درباره نقل قولي از احمدي نژاد در جلسه اي خصوصي که گفته است: <<انقلاب کار انگليس بود>>
  اقتدار ایران نزد رقبایش محفوظ است اما دولت‌های عربی نزد دوستانشان هم احترامی ندارند :
رای الیوم نوشت: «ایران را ببینید چگونه به میادین نظامی ورود کرده و با پیروزی، برگ‌های برنده خود را بیشتر می‌کند و در صحنه دیپلماتیک هم احترام خود را در برابر رقبا نگاه داشته است، اما ما عرب‌ها در دنیا نزد چه کسی احترام داریم؟»
 اعتراف یک روزنامه‌نگار اصولگرا :
شاگردان مصباح یزدی مسئولان دولت احمدی‌نژاد بودند
 چوب خدا و جریان انحرافی :
پدیده احمدی نژاد و جریان انحرافی یکی از آسیب‌های منحصر به فرد در چهل سال گذشته از تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که دقت، تامل و تحقیق در آن از جهاتی می‌تواند مایه عبرت برای همه ما و آیندگان باشد. این اتفاق تلخ و شکننده یکی از اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر نظام اسلامی بود که دیگر نباید تکرار بشود.
 جریان انحرافی و فتنه جدید :
با آزادی بیان و انتقاد از قوای سه گانه موافقیم، اما با دروغ گفتن و خارج شدن از جاده انصاف و قانون به بهانه انتقاد کردن موافق نیستیم. جریان انحرافی که 8 سال کشورمان را به جولانگاه بی‌قانونی، خودسری، تحرکات خلاف اخلاق و فساد مالی تبدیل کرد، امروز به جای آنکه در برابر قانون و در پیشگاه ملت ایران پاسخگو باشد، خود را طلبکار می‌داند و عناصر وابسته به این جریان رسوا، به بهانه انتقاد از قوه قضائیه درصدد تنزیه جریان انحرافی و قهرمان سازی ازخود هستند.
 امروز هم یاران انقلاب را تخریب می کنند :
وزیر بهداشت در یادداشتی به مناسبت هفتم تیر نوشت: همان‌طور که اوایل انقلاب افرادی با برداشت‌های سطحی از دین، آیت‌الله بهشتی را تخریب و بعد شهید کردند، امروز هم با تخریب یاران انقلاب مواجه هستیم. به گزارش ایرنا، دکتر قاضی زاده هاشمی، دیروز در یادداشتی با عنوان «رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن» به مناسبت فرا رسیدن هفتم تیر و شهادت آیت‌الله شهید بهشتی و یارانش در صفحه شخصی خود در تلگرام و اینستاگرام منتشر کرد.
 بیانیه نشست سالانه انجمن های اسلامی دانشجویان ایران در اروپا :
متن بیانیه پنجاه‌ویکمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا به شرح ذیل می باشد.
 آخرین پیام مجمع تشخیص مصلحت نظام :

رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح روز 19 دی با تهیه و تدوین پیامی برای مراسم گردهمایی مدیران جهادی، که قرار بود روز 12 بهمن، همزمان با آغاز جشن‌های دهه فجر برگزار شود، نوشته بود که به آخرین پیام او تبدیل شد.


 نشست سالانه انجمن های اسلامی دانشجویان ایران در اروپا با پیام رهبر معظم انقلاب :
متن پیام رهبر انقلاب به پنجاه‌ویکمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا توسط نماینده ایشان حضرت حجه الاسلام دکتر اژه ای قرائت شد.
 رهبر معظم انقلاب اسلامی ارتحال حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند :
فقدان این رفیق دیرین، همرزم و همکار نزدیک سخت و جانکاه است
 مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد :
مراسم ترحیم رفیق دیرین و همسنگر دوران مبارزات و همکار نزدیک دوران جمهوری اسلامی